Беспридел

Обсуждаем городские темы не политики

Модераторы: Flasher, Magican

Беспридел

Сообщение Жека » 06 дек 2012, 16:51

У нас повне свавілля серд міліцій яка не захищае свій народ! Студентів навіть виганяють з гуртожитків томущо приїхалі Іноземці і їм ніде жити Все це ретельно замовчують томущо у ДЕКАНА свой інтереси щодо іноземців які немало платять йому щоб той заменав йхні проблеми постійні п'янки мусульман нас вже дістали ми не на війні щоб постійно відбиваті у них свойх друзів.

ЗНОВУ ХАЧЬОВСЬКИЙ БЕСПРЕДЄЛ!

Надійшла інформація. Біля гуртожитку №3 ПолтНТУ (район парка Перемога) близько 25 хв. тому була показова ситуаця. Біля гуртожитку зібралось близько 10 хачів (хачі з гуртожитку №4 і №5) і почали ломитись в середину (наче кидали пляшки і каміння). Зразу ж зібрались небайдужі люди близько 50 людей біля входу для захисту.
Хачі розійшлись.
Потім хачі пішли збирати своїх, так і не зібрались і, по непідтвердженим даним парочку з них все ж догнали)
Знову почали збиратись люди. Зібралось близько 60-70 і пішли до іншого гуртожитку, звідки приходили хачі. Постояли близько 20 хв. для того щоб пересвідчитись що все ок. Підійшли менти з охороною, близько 15-20 чол. Мєнти почали борзіти, хоча хлопці й намагались з ними культурно поговорити. Почали говорити що завтра викликатимуть в деканат і почнуться чистки серед студентів!!!
Безперервно лунали виклики "Україна", "Слава Україні - Героям Слава" та "Підараси, виходьте сюда!..)))"
ЯКЩО В СТУДЕНТІВ ВИНИКНУТЬ ЯКІСЬ ПРОБЛЕМИ МИ ЗАЯВЛЯЄМО ЩО ЗАСТУПИТЬСЯ ЗА НИХ ТЕ ТІЛЬКИ ВСЕ СТУДЕНСТВО А Й ВСІ ІНШІ НЕБАЙДУЖІ І НА ВУЛИЦІ ВИЙДУТЬ ВЖЕ НЕ ДЕСЯТКИ А ТИСЯЧІ!

Також, є інформація що пару тижнів тому хачами була згвалтована дівчина. інформацію універ не поширював, бо тісно співпрацює з ВНЗ Туркменістану і розуміють що полетить багато їх постів у внз. це все благополучно зам"яли і ніхто відповідальності не поніс.

Дівчину залякала наша міліція Доля її невідома!!!!!

ПОЛТАВА.
Жека
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 06 дек 2012, 16:23

Вернуться в Город Полтава

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0