Про ціни на житло у Полтаві

Новости и события полтавской общественности

Модераторы: Flasher, NewsMaker, Magican

Про ціни на житло у Полтаві

Сообщение Magican » 02 апр 2011, 16:06

Ми ж спробували з'ясувати, чи дійсно зараз квартири можна купити значно дешевше та де у нашому місті житло продають за найвищими та найнижчими цінами.

Ціни на квартири у Полтаві не дешевшають, запевняє голова Полтавського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України Ігор Лебедик. Всі такі заяви, які оприлюднюють у ЗМІ різноманітні представники сфери нерухомості, продовжує чоловік, є нічим іншим, як прикладом ажіотажного маркетингу. Останній, додає Ігор Лебедик, покликаний збільшити попит на квартири.

Ігор Лебедик, голова Полтавського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України: "Тенденція по зниженню ціни не спостерігається - ціни стабільні. Я навіть скажу: ціни трошки почали зростати через те, що почалося іпотечне кредитування. Вже в минулому місяці видали декілька іпотечних кредитів, по яким були проведені угоди. Іпотечне кредитування підігріває трохи ринок, тому ціна трохи росте".

Деякі банки, продовжує Ігор Лебедик, вийшли на докризовий рівень кредитування. Аби отримати кредити на вигідних умовах, пояснює голова Полтавського обласного відділення Асоціації фахівців нерухомості України, потрібно звертатися до агентств нерухомості, адже найміцніші з них мають у банках пільги.

До того ж, додає Ігор Лебедик, спостерігається незначний сезонний ріст вартості нерухомості – на 5-10%. Це пояснюється тим, що багато людей виходять з так званої зимової сплячки і активізують ринок. Наголошує спеціаліст і на вартості послуг ріелтора. Він запевняє: деякі агентства при укладанні угодах вводять людей в оману, приховуючи реальну вартість роботи працівників сфери нерухомості.

Ігор Лебедик, голова Полтавського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості України: "Вартість послуг в Полтаві 5%. Декотрі фірми кажуть це відкрито: половина з покупця, половина з продавця. А деякі компанії маскують вартість своїх послуг в вартість квартири".

Щодо цін, то за даними декількох агентств нерухомості, однокімнатну квартиру в районі вулиці Зигіна можна придбати за суму від 25-ти до 27-ми тисяч у.о., така ж квартира у мікрорайні Сади-2 коштує від 26-ти до 28-ми тисяч, у районі Інституту зв'язку – від 28-ми до 31-єї тисячі, а подекуди у «хрущовці» – і по 26 тисяч доларів. В районі Браїлок за однокімнатну квартиру просять від 19-ти до 25-ти тисяч доларів.

Елітне житло, яке передбачає невелику кількість квартир в будинку та проживання з додатковим сервісом, у нашому місті коштує приблизно дві тисячі у.о. за квадратний метр.

Спостерігається щомісячне невелике зростання цін і на нежитлову нерухомість, продовжує Ігор Лебедик. У Полтаві найбільший попит на таку нерухомість, розташовану на вулицях Леніна та Жовтневій, там за один квадратний метр просять від чотирьох до п'яти тисяч американських доларів. А от якщо говорити про житлові приміщення, розповідає Ігор Лебедик, найдорожчі квартири у Полтаві розташовуються на вулицях Жовтневій, центральній частині вулиці Фрунзе, у районі Сонячного парку та Білої Альтанки. Найдешевше на даний момент квартири продають на Браїлках (у районі заводу ГРЛ) та на вулиці Боженка.

Руслан Гунько, Студія «Місто»
Аватар пользователя
Magican
 
Сообщений: 247
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 15:43

Re: Про ціни на житло у Полтаві

Сообщение vladimir » 02 янв 2012, 22:25

Цены на однокомнатные квартиры в Полтаве на Новогодние праздники составляют в среднем 1,5 тыс. грн.

Если же хочется «двушку» – придется накинуть полтысячи сверху.

Трехкомнатная потянет где-то на 3 тыс.

Как правило, предлагают свое жилье на 3 дня – от 31 декабря до 2 января включительно.

Для желающих романтики, предлагают всевозможные дома за городом, в ценах колеблется от 1,5 тыс. грн до 7 тыс. грн. Соответственно последняя цена предусматривает немалый комфорт.

Основной контингент желающих таким образом отметить новогодние праздники – молодежь.

В своем большинстве – студенты и старшеклассники. http://www.poltavareview.com/?p=671
Аватар пользователя
vladimir
 
Сообщений: 40
Зарегистрирован: 18 мар 2010, 16:49

Re: Про ціни на житло у Полтаві

Сообщение tayatlas » 21 янв 2012, 20:34

Magican писал(а):Ціни на квартири у Полтаві не дешевшають....., запевняє .......Ігор Лебедик....... ціни трошки почали зростати......спостерігається .....сезонний ріст вартості нерухомості......Спостерігається щомісячне невелике зростання цін .......


Специально оставил "заклинания" риэлтора. А тем временем цены на квартиры не слова данного кадра не обращают внимания и продолжают потихоньку идти вниз. До уровня экономически обоснованных.
Мыльный пузырь надуть можно (как цены на квартиры). Вот только сохранить нереально.
tayatlas
 
Сообщений: 41
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 23:00

Re: Про ціни на житло у Полтаві

Сообщение tayatlas » 25 фев 2012, 20:22

Знакомые полгода пытаются продать квартиру. В 2008 г. им за нее предлагали ок.45 тыс, сегодня они не находят покупателей и за 30.

Зато очередные шаманы с бубном из агентств по недвижимости продолжают свои заклинания: "квартиры дорожают, квартиры дорожают, квартиры дорожают..." :ROFL:
tayatlas
 
Сообщений: 41
Зарегистрирован: 26 окт 2010, 23:00


Вернуться в Общество

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 0