Рослини і облаштування акваріума

о том, что плавает в толще воды - рыбки, членистоногие, улитки, лягушки, тритоны, пресноводные черепахи

Модераторы: Flasher, Magican

Рослини і облаштування акваріума

Сообщение Memfis » 29 сен 2010, 17:46

Для того, щоб оформити справжнє "кімнатне озеро" вам будуть потрібні: промитий пісок, галька, різні камені і корчі. Можна також помістити на ваше морське дно і декоративні затонулі кораблі або пластмасового аквалангіста, але слід не забувати, що внутрішнє оформлення акваріума куди важливіше для ваших рибок, тому умови мають бути гранично відповідати природним. Пам'ятаєте це і не перестарайтеся.

Кращим піском для акваріума вважається сірий (яскраві екзотичні рибки на його фоні виглядають прекрасно). Червоні і жовті піски у своєму складі мають речовини, які несуть небезпеку не лише для риб, але і водних рослин.

Треба дуже ретельно промити пісок, до тих пір, поки зливана вода не стане прозорою. Потім можна розміщувати його по дну вашого акваріума. Першим кладуть дрібніший пісок (2-3 см), потім шар більше і згори галька. Коли грунт був вмощений, можна починати посадку рослин. Розміщувати їх в акваріумі варто так само за законами біології. Світлолюбні - ближче до джерела світла, тіньолюбиві - навпаки. Дрібні рослини найчастіше висаджують пучками, для того, щоб вони утворювали "гайки", довгі рослини з боків акваріума, а найбільші сміливо саджаєте в центр - це забезпечить вашому акваріуму максимально природний вид.

Акваріумні рослини виконують велику роль в житті вашого "озера". Вони створюють комфортні умови для життя риб (добре фільтрують воду від бактерій, поглинають шкідливі для риб мінерали, стабілізують жорсткість води, живлять її киснем). Для акваріума треба купувати молоді рослини і ретельно підготувати їх для висадки. Також варто добре перевірити грунт, в який збираєтеся висаджувати (пісок не повинен побут дуже дрібним, оскільки щільний його шар перешкоджає хорошій аерації, що згубно для рослин). Вибирати рослини варто з урахуванням тих умов, в яких ви збираєтеся їх тримати.

Для остаточного оформлення вашого морського дна можна покласти в акваріум декілька великих каменів, а брили мармуру нагадуватимуть вам про міфічне затоплене місто. Акваріум має бути естетичним на вигляд і зручним будинком для ваших рибок.
Характер людини творить її долю.
(Гераскінт)
Аватар пользователя
Memfis
 
Сообщений: 11
Зарегистрирован: 26 сен 2010, 18:53

Вернуться в Аквариум

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1