Покупки через интернет

хостинг, полезные ссылки, борьба со спамом

Модераторы: Flasher, Magican

Покупаете ли вы в инет магазинах?

Да
6
86%
Нет
1
14%

Всего голосов : 7

Re: Покупки через интернет

Сообщение Candy » 01 фев 2011, 00:04

Я в последнее время тоже довольно таки часто заказываю товары через Интернет.
Причем сейчас открылось много интернет-магазинов кот. работают через сеть крупных гипермаркетов, например Техноярмарок, можно прийти в магазин – посмотреть товар, а потом заказать через Интернет-магазин. Забираешь товар с прилавка в том же Техноярмарке. Скидка будет 15-20 % от цены в Полтаве.
Candy

Сообщение Avitus121 » 28 мар 2011, 16:12

Покупайте в интернет магазинах,на сегодняшний день это очень популярно и просто,лично я пользуюсь Trade&Chat,удобная программа для онлайн заявок,кому интересно вот сайт для ознакомления-www.tradechat.ru
Avitus121

Сообщение BOBER » 26 окт 2011, 12:52

добрий день! 3 тижні тому заказав в "розетке" планшет батькові на подарунок. думаю кайф класний подарунок буде і сам поцяцькаюсь І не тут то було, в розетке написано примерно так "все, що працює автономно перевіряється в офісі,... тобто втикувать в розетку неможна!" ну я прийшов за товаром перед тим за день 8 гіг флешку "забив" великими фотками відео, і тд, щоб перевірити його я слід. Вмикаю планшет а він не вмикається, я питаю: "чого не вмикається батарея сівша?"оператор: "та може да"ну я його заварачую йду додому на радостях. через 2 дні вмикаю планшет я зразу подумав я тупий хоча я з ІТ технологіями на "ти", давай його тикать а він на сенсор як то кажуть "ні бе ні ме" списав на те, що я спати хотів, зранку влючаю і таки і таки да! по екрану ялозяю! я його розблокувать не можу, що за ернудна думаю, тикаю кнопочку ESc, вмикається меню починаю тикати наприклад тикаю букву "а" в воно тика букву "х". приніс я це дівайс їм назад і кажу давайте гроші! "по закону я можу забрати гроші на протязі 14 днів" ну вони давай перевіряти товар все на місці кажуть плати бабло 40 грн за доставку в київ в сервісний центр, я повозмущявся ну заплатив. кажу тепер вертайте гроші а вони нееее, його перевірять все на місці чи не, потом перевірять чи справді він відповідає причині по якій я його вернув.
О: тіпа позвоните по номеру ххххххххх і запитаєте що там з вашим планшетом
Я: ну ок. скільки ця все буде по часові
О: два тижні
я: афігеть подарок баті на 50 лет зробив!
Звоню через тиждень.
Я: так і так, що з планшетом?
Оператор на дроті: а він в сервісном центрі
Я: коли буде готовий?
О: ми вам зателефонуємо коли все буде ясно.
я: ну ок. пи пи пи
Пройшов ще тиждень не привета не ответа і не дзвонили
Я: звоню кажу уже каби 2 тижні пройшло, шо за ерунда у вас!
Оператор на дроті: планшет десь уже там бла бла бла каже максимум 25 числа все рішиться.МИ ВАМ ПОЗВОНИМ!
я: НУ ОК. пипи пи!
25 число 12 дня не дзвонять,14 не дзвонять! в 16 я іду в офіс на кагамлика 74
Я: уже пройшло 3 тижні ні планшета ні грошей і ніхто за 3 тижні не подзвонив!
О: ну у нас ніяких заявок немає,до нас ніяких претензій
Я: ну так позвоніть ви узнайте, чого так довго
О: у нас такий самий номер як і у вас від нас це не залежить!
Я: хто у вас старший менеджер? директор?!
директор: я!
Я: поясніть ви мені чому так затримують результат по моєму планшету!
директор: я нічим не можу помогти ми тільки перевізник, від нас це не залежить звоніть в київ!
Я: ок! дякую! звоню вже дома!
оператор на дроті: розетка бла бла
Я: я по-поводу планшета, 25 числа сказали останній день, ніхто не подзвонив нічого не сказав і в офісі нічого не знають
оператор на дроті: його вже провірили вам завтра подзонять і придложать що до чого!
Я:ложу трубку! не пройшло і 20 хвилин як звонят! я поняв старший якись
я:алло
старший: ви такийто такийто!
Я:да
старший: ну ваш планшет перевірили, і хочемо запропонувати вам такий самий але робочий, або аналогічний (самий прикол що гроші не пропонують вернуть, хоча я з самого початку сказав операторі і він написав,"возврат денег")
Я: я з самого початку говорив мені гроші вернути!
старший: ЗАВТРА! з 14:00 в офіс з паспортом і чеком!
P.S висновок: я не засуджую магазин! у інших магазинах так само, суть байки в том що треба перевіряти товар зразу, хоч навіть і недозволено треба просити, щоб вмикали і перевіряти! я замовив новий планшет в іншому магазині привезуть додому.
P.S.S вибачте за суржик, каліграфію помилки і все інше, філологам краще не читати))) Дякую за увагу
Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
BOBER

Сообщение AlexDS » 27 окт 2011, 11:15

"Розетка" любит так вот "развлекаться". Не первый негативный отзыв слышу о них.
AlexDS

Сообщение Angel » 27 окт 2011, 21:20

В таких случаях надо сразу же звонить в службу справ споживача, без всяких пререканий, те разберутся быстро.
Ты должен быть сильным! Иначе зачем тебе быть?
Форум - ВСЕЛЕННАЯ - http://forum.mirnew.info - Форум - ВСЕЛЕННАЯ
Angel

Сообщение BOBER » 03 ноя 2011, 13:14

Angel писал(а):В таких случаях надо сразу же звонить в службу справ споживача, без всяких пререканий, те разберутся быстро.

якщо б знав номер то подзвонив би зразу без роздумів, а так просто зсилався на те, що можу вернути товар на протязі 14 днів і вони мені повинні вернути кошти!
P.S заказав планшет, телефон і Роутер в мобиллаке то все нормально, все перевірив, навіть сам оператор перевіряв перед мною, щоб все працювало. Довольний як слон) (хоча ХЗ чого кажуть" довольний як слон" чому не як жираф або крокодил, то вже інша історія))))
Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
BOBER

Сообщение grub2011 » 15 ноя 2011, 18:58

BOBER писал(а):якщо б знав номер то подзвонив би зразу без роздумів, а так просто зсилався на те, що можу вернути товар на протязі 14 днів і вони мені повинні вернути кошти!

ну, по идее, так и есть. хотя некоторые товары не подлежат возврату. технику можно обменять на такую же. и то, обычно просят сдать агрегат, который вы хотите обменять, на экспертизу, которая должна установить, что поломка произошла не по вашей вине. а некоторые виды товаров и обмену не подлежат.
а здесь http://jaloba.com.ua/Pages/news.aspx?slug=organy-po-zashite-prav-potrebiteley можете найти контакты нужного управления по защите прав потребителей, на случай чего. :)
сайт онлайн жалоб и отзывов -- http://jaloba.com.ua
grub2011

Сообщение vladimir » 21 июл 2012, 14:37

Обменный пункт WebObmen – обмен валют WebMoney webobmen

Сервис предназначен специально для тех, у кого возникает потребность в быстром и выгодном обмене, покупке, продаже электронных валют.
vladimir

Пред.

Вернуться в Интернет