хто яким спортом займається?

всё о спорте

Модераторы: Flasher, Magican

хто яким спортом займається?

Сообщение BOBER » 28 ноя 2010, 04:44

взагалі хто яким спортом займається? і до якого віку по вашому треба себе підтримувати в формі?
сам трішки займаюся як то кажуть "сам для себе", ходжу на турник и брусья, останім часом не можу багато давати навантажень, тому що дуже пошкодив спину на том самому турнику робив "стульчик" хто знає і вийшло так що сили не хвата я на перекладені лижу горизонтально тіло тягне вниз а друг почав тягти за ноги в низ в іншу сторону, коротше кажучи спина дуже болить інколи навіть спати важко
Смерть стоит того, чтобы жить,
А любовь стоит того, чтобы ждать...
BOBER

Re: хто яким спортом займається?

Сообщение ane4ka » 28 ноя 2010, 11:46

Раньше занималась художественной гимнастикой, теперь элементарные домашние упражнения для того, чтоб не превратиться в "кисель покрытый целлюлитом")))) Хотя лень-матушка не дает заниматься ежедневно :oops:
ane4ka

Сообщение BOBER » 28 ноя 2010, 11:57

ane4ka писал(а):Раньше занималась художественной гимнастикой, теперь элементарные домашние упражнения для того, чтоб не превратиться в "кисель покрытый целлюлитом")))) Хотя лень-матушка не дает заниматься ежедневно :oops:

та ладно, є ще одне чудодійне зілля, цілодобово займатися сексом, не їсти, ну чайку попити можна, або комоптіку, і далі в бій))) А взагалі мені теж було ліньки до крику ходити на турник, це ж вдягатися йти кудись, і навіщо щоб зробити 5 раз і все, це моя була мотивація, тоді себе пересилив тепер якось навіть тягне, а може ще щось нове спробую от і йду займатися)
BOBER

Сообщение ane4ka » 28 ноя 2010, 13:34

BOBER писал(а):ще одне чудодійне зілля, цілодобово займатися сексом,

Ну, это скорее не спорт, а удовольствие, если не образ жизни))))) А если к сексу относится, как к спорту и ставить цель "дойти до финиша", то лучше идти в спортзал, там хоть энергия расходунтся по назначению.
ane4ka

Сообщение BOBER » 28 ноя 2010, 13:38

ane4ka писал(а):
BOBER писал(а):ще одне чудодійне зілля, цілодобово займатися сексом,

Ну, это скорее не спорт, а удовольствие, если не образ жизни))))) А если к сексу относится, как к спорту и ставить цель "дойти до финиша", то лучше идти в спортзал, там хоть энергия расходунтся по назначению.

а ви, що в сексі не "доходили до фінішу"?? :oops:
BOBER

Сообщение ane4ka » 28 ноя 2010, 13:46

BOBER писал(а):а ви, що в сексі не "доходили до фінішу"?? :oops:

Я рассматривала процесс с мужской точки зрения :lol: А если б "не доходила до фінішу", то вычеркнула б это занятие из своей жизни, за ненадобностью :-)
ane4ka

Сообщение BOBER » 28 ноя 2010, 14:04

ane4ka писал(а):
BOBER писал(а):а ви, що в сексі не "доходили до фінішу"?? :oops:

Я рассматривала процесс с мужской точки зрения :lol: А если б "не доходила до фінішу", то вычеркнула б это занятие из своей жизни, за ненадобностью :-)

та ну ви, що вичеркувати) то або заставляти чоловіка або хлопця щоб вчився, або міняти), а з чоловічої точки зору, то є чоловіки яким подобається доставляти задоволення жінкам :wink:
BOBER

Сообщение Angel » 28 ноя 2010, 14:15

Начали про спорт... Занимайтесь люди спортом! И деток своих заставляйте. Раньше говорили - сила есть, ума не надо. Это уже давно не в моде! Надо так - Щоб усі боялись, та не насміхались! А как бояться человека у которого мозги как у дауна? Вот по этому, развивая мозг, не забывайте развивать и тело.
Я когда учился в институте, то так радовался что меня не воспринимают как программиста, обычно все удивлялись когда узнавали профессию. Я хоть и не атлет, но за себя постою, опрятный и спортивный. А какие у нас умные программисты были? Патлатый, не бритый, в очках, одежда грязная и невероятно устаревшая... Вот так, вот. Занимайтесь спортом и вас будут любить и уважать! :D По крайней мере бояться будут! :ROFL:
Ты должен быть сильным! Иначе зачем тебе быть?
Форум - ВСЕЛЕННАЯ - http://forum.mirnew.info - Форум - ВСЕЛЕННАЯ
Angel

Сообщение BOBER » 28 ноя 2010, 14:29

Angel писал(а):Начали про спорт... Занимайтесь люди спортом! И деток своих заставляйте. Раньше говорили - сила есть, ума не надо. Это уже давно не в моде! Надо так - Щоб усі боялись, та не насміхались! А как бояться человека у которого мозги как у дауна? Вот по этому, развивая мозг, не забывайте развивать и тело.
Я когда учился в институте, то так радовался что меня не воспринимают как программиста, обычно все удивлялись когда узнавали профессию. Я хоть и не атлет, но за себя постою, опрятный и спортивный. А какие у нас умные программисты были? Патлатый, не бритый, в очках, одежда грязная и невероятно устаревшая... Вот так, вот. Занимайтесь спортом и вас будут любить и уважать! :D По крайней мере бояться будут! :ROFL:

сказав зараз прямо в яблучко,я зараз теж навчаюсь на інформатика, то це аут, у нас є такі люди що сиділи б по 25 годин за комп’ютером якщо в добі було б 25. коли нам видають завдання на програмування, то не вспіли дати, як чуєш уже на наступній перерві вони вже розмовляють як би зробити "накодить" цю байду, а є інші які і програмувати вміють, і розмови якісь біль обширні, мопед, машини дівчата, турник, ну всі нормальні хлопчачі теми,да і це не значить що ми тупі і не вміємо розмовляти на розумні теми аля "гильбертово пространство" до речі я не люблю бритися, і це ніяк не від спеціальності,
BOBER

Сообщение Angel » 29 ноя 2010, 14:31

BOBER писал(а):сказав зараз прямо в яблучко,я зараз теж навчаюсь на інформатика, то це аут, у нас є такі люди що сиділи б по 25 годин за комп’ютером якщо в добі було б 25. коли нам видають завдання на програмування, то не вспіли дати, як чуєш уже на наступній перерві вони вже розмовляють як би зробити "накодить" цю байду, а є інші які і програмувати вміють, і розмови якісь біль обширні, мопед, машини дівчата, турник, ну всі нормальні хлопчачі теми,да і це не значить що ми тупі і не вміємо розмовляти на розумні теми аля "гильбертово пространство" до речі я не люблю бритися, і це ніяк не від спеціальності,

Бриться мало кто любит! :D Иногда с грустью вспоминаешь времена когда мечтал бриться и выглядеть мужиком... :)
Но прошли времена, когда выбирали или спорт или наука. Занимаясь наукой надо следить и за телом! :good:
Ты должен быть сильным! Иначе зачем тебе быть?
Форум - ВСЕЛЕННАЯ - http://forum.mirnew.info - Форум - ВСЕЛЕННАЯ
Angel

След.

Вернуться в Спорт